Mafie a podsvětí!

Chtěli jste si jako malí vyzkoušet, jaké to je být v kůži gangstera? Snili jste o tom, jak budete vládnout světu, jak budete určovat pravidla, jak občas schytáte nějakou tu ránu, ale daleko více jich rozdáte? Pak právě pro vás je tu hra hry na pc! Hra, ve které se stanete gangsterem! Začněte vyrůstat na ulici a pomalu a jistě si podmaňovat menší podniky, až budete vlastnit ty největší společnosti a organizace, budete určovat pravidla a stanete se zákonem, který musí každý respektovat! Staňte se gangsterem, jako byl Al Capone! Zbraně, pouliční bitky, korupce a podplácení policie, noční kluby a samozřejmě také přátelé, kteří vás nenechají zemřít a na které se budete vždy moc obrátit!

Zapněte a hrajte!

Není potřeba výkonný počítač ani žádná jiná herní konzole! Postačí vám i obyčejný chytrý telefon, připojení k internetu a můžete budovat svět, o kterém se vám vždy snilo! Staňte se gangsterem, který nebude mít slitování! Staňte se pánem světa!