Smutné oči kvůli dovolené

Dětské smutné oči, je jedna z nejhorších věcí, kterou bych chtěla vidět. Když si po letních prázdninách děti ve škole vyprávějí, kde strávily prázdniny, některé dětské pusy se nezavřou a „padají“ z nich krásné zážitky, jsou zpravidla ověšeny několika suvenýry v podobě náramků, triček s loďkou nebo jak v moři lovili mušle. Pokud ale některé dítko takový zážitek nemá a vypráví, například, jak se se svým milovaným psem honil doma na zahradě, nejspíš to před ubytováním v Chorvatsku http://dalmatour.cz/ neuspěje a děti se mu budou smát.

Nebezpečná podlaha je na draka

Starý dům a v něm staré zařízení. Přesně tak by se dal velmi stručně charakterizovat náš nový příbytek. Kdybyste viděli tu staru podlahu, nestačili byste se divit. Takovou jsme snad ještě nikdy v životě neviděla. Ale ano, jednou ano, bylo to v Chorvatsku, ale to už je velmi dávno. Dneska by si už nikdo tak ošklivé bungalovy nedovolil vše nabízet. O tom jsme přesvědčená. To by s podnikáním brzo skončil.

Smutné oči kvůli dovolené
Ohodnoťte příspěvek