Zarážky do okna

kokosova-mouka-690x90-original-1494259174.jpg

Ak bývate vo vysokých obytných domoch alebo máte poschodový rodinný dom, rozhodne si zaobstarajte zarážky do okna a nezabudnite nimi vybaviť tiež detske izby http://www.detskapostel.com/detska-izba/ . Zarážka udrží okná otvorené v rôznych polohách a vďaka tomu môžete bez problémov vetrať. Na otvorení zarážky potrebujete dve ruky, takže potomok ju samo otvoriť nedokáže. Penové zarážky do dverí či na dvere zabraňujú tomu, aby si capartovi zavreli prsty do dverí alebo aby kľučka pri prudšom otvorení poškodila stenu.

Kedykoľvek k dispozícii

Ribstol poslúži ako univerzálny telocvičné náradie pre všetkých členov rodiny, ktorí majú aspoň trochu chuť pre svoje telo niečo urobiť. Tí najmenší budú brať šplhanie po rebrinách skôr ako hru a zábavu, ktorým vyniknú ich detske izby. Bez toho si to uvedomujú, výrazne si lezením po nich zlepší motoriku. Starší členovia rodiny ho využijú pre posilňovacie cviky. A uvítajú je aj všetci, ktorí z nejakého dôvodu potrebujú pretiahnuť telo či mať bezpečnú oporu pri rehabilitačných cvikoch. Zvlášť praktické sú pre ľudí s ochorením pohybového systému, centrálneho nervového systému a pohybového aparátu. Obrovskou výhodou je, že ich nemusíte pred cvičením nijako pripravovať, proste sú vám kedykoľvek k dispozícii.

ovocn
</div>